Portable X-Ray

Portable X-Ray beta 1.86

Rentgen w telefonie

Portable X-Ray to darmowy program zamieniający Twój telefon w przenośny aparat rentgenowski. Przynajmniej tak to wygląda dla ofiar małego żartu, w którym pomaga ta aplikacja. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Duży realizm

Wady

  • To tylko żart

Niezły
6

Portable X-Ray to darmowy program zamieniający Twój telefon w przenośny aparat rentgenowski. Przynajmniej tak to wygląda dla ofiar małego żartu, w którym pomaga ta aplikacja.

W rzeczywistości Portable X-Ray tylko odtwarza zapisane w programie wideo, które pasuje do obrazu w kamerze. Kiedy w obiektywie pojawi się ręka ofiary żartu, na ekranie zobaczysz odpowiedni fragment zdjęcia rentgenowskiego. Synchronizacja zależy od Ciebie, umiejętnie manewrując telefonem możesz otrzymać bardzo realistyczne efekty. Program zawiera efekty specjalne modyfikujące obraz "prześwietlenia": podczerwień, zakłócenia oraz opcję dla leworęcznych.

Niestety to tylko żart, aby naprawdę mieć rentgenowskie zdjęcia na ekranie, potrzeba nie tylko specjalnej kamery, ale i źródła promieniowania umieszczonego za badanym obiektem.

Chcesz, aby ktoś pomyślał, że Twój telefon potrafi zamienić się w skaner promieni X? Portable X-Ray udaje rentgen bardzo realistycznie.

Portable X-Ray

Download

Portable X-Ray beta 1.86